Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  643,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,58%

Re: Oferty SOG, duży wpływ na wycenę spółki

Zgłoś do moderatora
Też troszeczke wlasnie nie rozumiem, czemu chca sprzedać. Widocznie za mało informacji przekazali nam akcjonariuszom na ten moment.
Na pewno jest to coraz bardziej ryzykowna branża ze względu na to że to plastik, ekologia itp.
Jeżeli jednak się zdecydują sprzedać a nie mają planów co dalej to jedynie wykup akcji w celu umorzenia byłby dobry.
Jednak biorąc pod uwagę fakt, żę dobrze im idzie zarządzanie to nie chce mi sie wierzyć ze nie maja celów rozwojowych na gruby hajs, skoro myślą o sprzedaży tego. A może chcą wycene podbić tylko kto wie, albo pozbyć się OFE w akcjonariacie poprzez wykup akcji. Nie wiem nie mam pojecia. Trzeba czekać i wierzyc ze nie sprzedają po to, żeby trzymać kase na rachunku :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -2,21% 620,00 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.