Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  637,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,10%

Re: Oferty SOG, duży wpływ na wycenę spółki

Zgłoś do moderatora
Czy wy jesteście niepoważni? o jakiej poprawie płynności mówicie ?
Nie umiecie czytać wyników i obliczać wskaźników ?
Płynność bieżąca - 1,81 , szybka 1,11, środków pieniężnych 0,25. Konwersja gotówki w dniach 70 dni , rotacja należnościami i zobowiązaniami na poziomie zadowalającym.
Wszystkie spółki produkcyjne ( value) z uwagi na inflacje będą prezentować wieksze przychody q/q,r/r , zysk to samo , a słaby PLN tylko i wyłacznie doda oliwy do ognia i mocny up.
Patrząc na obecny kurs, to po odcięciu dywidendy Kęty spadną do poziomu 550-570 zł i wtedy będzie chwilowa konsola i północ i próba 700 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY -1,10% 630,00 2021-09-23 17:03:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.