Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,10 zł , zmiana od tamtej pory: -29,05%

Re: Oferty IPO w tym roku to gorzka lekcja inwestowania

Zgłoś do moderatora
Mówisz o inwestowaniu czy spekulacji? Mówiąc o inwestowaniu miej w świadomości okres conajamniej kilkunasto miesieczny. Faktem natomiast jest klucz doboru spółek np. shoper zero zysku wycena kosmiczna i rosnie po debiucie pewnie pod wywalke, natomiast onde dobry biznes zyski i przychody rosną a to leci na ryj, allegro też było kosmicznie wycenione, cavatine nie ma co ukrywać, kupiliśmy tanio w ipo, plyynnosc zerowa co przekłada się na wahania, ale to jest jedyną spółka z mego portfela o którą się nie martwię i w krótkim czy średnim terminie spadki mnie nie martwia,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAVATINA 1,18% 17,10 2023-06-07 16:23:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.