Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 984,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,56%
Problem z akcjami u nas to też jest taki trochę że nie tylko fundamenty się liczą zyski i inne. Od czasu gdy gram na FW inaczej na akcje patrzę. Kiedyś patrzyłem na nie okiem inwestora który nie rozumiał instrumentów pochodnych i ich wpływu na akcje i czasem się dziwił dlaczego idą w tym czy innym kierunku mimo wyników, informacji i innych. Teraz to widzę że akcje dodatkowo są instrumentem i narzędziem aby osiągnąć cel na FW. Inwestor patrzy inaczej a spekulant wieże że jak będzie trzeba to daną firmę spuszczą lub wyciągną by cel na FW osiągnąć.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 2,34% 1 834,00 2022-05-23 17:03:43
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.