Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 980,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,37%
Dnia 2021-04-21 o godz. 11:20 ravcio napisał(a):
> Co za czasy by o spółce która ledwo buja się koło zera mówić że jest silna . Silna to już by do 100 wróciła ;-)
> Ale w sumie w porównaniu do CD silna :-)
>
Punkt oceny zależy od jednostki czasu :-)
Ja patrzę w patrzę w perspektywie miesięcy i oba są prawie najwyżej od roku. Biorąc pod uwagę najgorszy rok, pandemię, bliskie zero stopy i nawis ryzyka w postaci franków, to imo są silne. A po wyroku uważam, że będą wyżej bo inflacja przyspiesza i coraz częściej będzie przynajmniej mowa o stopach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 2,34% 1 834,00 2022-05-23 17:03:43
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.