Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,76%

Re: Odradzam inwestowanie w tę spółkę- bo co?

Zgłoś do moderatora
od hazardu jest kasyno, a od inwestowania jest giełda.

ZAP dał ,od debiutu, zarobić w postaci dywidend ...no ile? już tu kiedyś policzyłem.... przypomnieć??? bardzo proszę- + 60 zł. cena sprzedaży przez SP???- 52 zł. cena akcji dzisiaj??? 84 zł. gdyby ktoś kupił akcje na debiucie, powiedzmy 1000 szt , i dziś by je sprzedał, to ile brutto by zarobił? jak ktos woli może być netto:))). odp może być nawet procentowa w ujęciu zysku rocznie:).powodzenia:)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 88,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.