Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,80 zł , zmiana od tamtej pory: -0,47%

Re: Odradzam inwestowanie w tę spółkę

Zgłoś do moderatora
Wzrosty cen gazu nie muszą oznaczać katastrofy w wynikach jeśli światowe koncerny przerzuca ceny na konsumentów wzrosty cen gazu to wzrosty przychodów a marża taka sama od 3.5 mld zl a od 5 mld to inna sprawa patrzcie Puławy co jakis czas oddają nowe ciagi nawozowe a przychody ciągle w miejscu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,00% 84,40 2021-10-26 12:48:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.