Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -33,33%

Re: Odpowiedź Prezesa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-11-29 o godz. 06:53 ~pret napisał(a):
> Nie stety macie racje takie zagrywki były zaplanowane od początku istnienia spółki, spółka opublikowała dwa raporty na raz pierwszy fatalny drugi lepszy aby za pierwszym razem nie było paniki i aby kurs na widłach samoistnie nie zleciał na 10 groszy. Obecnie trwa wywalanie akcjii w celu pozyskania kapitału na finansowanie i objęcie akcjii po 10 groszy bez prawa poboru. Sytuacja jest jasna unikajcie tej spółki jak ognia nie dajcie się nabierać kilka razy z rzędu

dokladnie nie dac sie ubrac naganiacza typu wiem i olo ktory lata po wszystkich spolkach i pod roznymi nickami zachwalajac jaka to perla a kurs pokazuje gdzie miejsce tej spolki z 7zl juz 18gr a naiwni beda mysleli ze tanio docelowo 10gr i pewnie jak piszesz dodruk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARFIT 0,00% 0,12 2018-08-08 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.