Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,56 zł , zmiana od tamtej pory: 23,41%

Re: Odbicie od ściany

Zgłoś do moderatora
Pompowanie balona trwa, ale idzie już z dużymi oporami. PZU z 10% dywidendą na minusie, a balon, który udzielał niezabezpieczonych kredytów i o mało się nie wywalił, a teraz jedyne osiągnięcie to mniejsze rezerwy na covida (który już odchodzi sam), podbijające wyniki, rośnie ponad 100%. Tylko na tej giełdzie takie anomalie... jak zwykle jednak - do czasu, podobnie jak CDP.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -4,61% 42,65 2021-09-20 17:02:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.