Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,00 zł , zmiana od tamtej pory: -66,94%

Re: od lat zarabiają i będą zarabiać, jest dywidenda

Zgłoś do moderatora
Tendencja R/R podtrzymana jest wzrost przychodów kwartalny mimo, że mnóstwo konsumentów wyjechało na wakacje z miejsc stałego zamieszkania, co przekładało się na sprzedaż.
Wrzesień pokazał tendencję, iż nie da się od niej uciec.
Zatem teraz zobaczymy czy zostanie to potwierdzone lepszymi R/R wynikami kwartalnymi.
Na to czekamy i na to liczę.

Płynność żadna - ale wg mnie to okazja do delikatnego zbierania sobie, nie podbijając kursu. Jak się poważny kapitał na głównym parkiecie zleci - nie będzie już tak łatwo, bo kurs winien być zupełnie w innym miejscu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -2,38% 10,25 2023-01-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.