Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: 45,63%

Re: Od 2016 roku, Monnari skupiło 4,25mln akcji

Zgłoś do moderatora
Daruj sobie ten sarkazm szczęśliwy akcjonariuszu firmy, która robi co chce i ma wszystkich w d..ie. Podoba Ci się, że dzisiaj nie było skupu?
Akcji nie sprzedam, bo mam ich tyle, że padł byś na zawał mając na nich taką stratę jak ja. Dlatego jestem rozczarowany, ale tylko tym jak kurs został zmanipulowany da potrzeby skupu. Nie mam zamiaru więcej dyskutować na tym forum z takimi zadowolonymi z polityki informacyjnej akcjonariuszami. Co zrobię z akcjami to moja sprawa. Na pewno nie będę się kierował Twoimi radami. Życzę Ci powodzenia w inwestycjach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MONNARI 1,69% 3,00 2021-06-11 16:45:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.