Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,06 zł , zmiana od tamtej pory: 44,66%

Re: Od 2016 roku, Monnari skupiło 4,25mln akcji

Zgłoś do moderatora
Na giełdzie nigdy nie można niczego wykluczyć. Też kiedyś myślałem, że jak dolar spadnie i przestaną kasę pakować w Ogrody Geyera, to wróci rentowność odzieżówki i kursu nie da się już trzymać na niskim poziomie. Wtedy może być odwrotna sytuacja od niedowartościowania do przewartościowania. Wystarczy, że uchwalą plan zagospodarowania dla Ogrodów, sprzedadzą mieszkania, które są w Białej Kamienicy, wynajmą lokale w wyremontowanych budynkach, sprzedadzą ziemię deweloperom pod bloki mieszkalne i zaczną zarabiać na sprzedaży odzieży tak jak w latach 2014-2018 to kurs może być bardzo wysoko. Nawet ustanowić nowe rekordy. Ale niestety jest czas pandemii i wszystko może się zdarzyć w tej sytuacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MONNARI -1,00% 2,98 2021-06-17 16:29:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.