Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,75 zł , zmiana od tamtej pory: -8,84%

Re: od 1,2 zł do nawet 3,5 zł na 1 akcje

Zgłoś do moderatora
Wielokrotnie pisałem, żeby nie słuchac tego co piszą oszołomy (np .o 3,5 dywidendy ! )
Znowu po raz kolejny miałem rację !
nazłaziło sie tego tałatajstwa a gawiedź z rozdziawionymi gembami jak te glomby łyka wszystkie hura optymistyczne "przecieki"
Ta spólka tosmieć i ci co wdepnęli muszą mieć tego świadomość
Za te wszystkie numery, trzeba trzymać i nie sprzedawać bo presja zniechęcania osiąga szczyty.
Wdepnąłem ale nie oddam cfaniakom.
Na złość !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 9,80 2021-09-24 15:55:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.