Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,05 zł , zmiana od tamtej pory: -11,31%

Re: od 1,2 zł do nawet 3,5 zł na 1 akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-27 o godz. 09:35 ~dsgsfd napisał(a):
> ja tego śmiecia na próbę kupiłem bo obiecywaliście tutaj mercatora drugiego,tymczasem na milenium mam 70K czystego zysku a wy tu sobie siedźcie na lenteksowej Mieliźnie jeszcze latami oto link do printskrina...https://www.fotosik.pl/zdjecie/017de129bfeeb1e2

W ciągu 2 lat wszystko oddasz, ci co mają doświadczenie będą siedzieć cicho, nie będą się chwalić, tylko rozdziobią twój kapitał :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LENTEX 0,00% 9,80 2021-09-23 16:49:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.