Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Oczekiwanie na bankructwo, zegar tyka...., będzie inwestor?

Zgłoś do moderatora
Żabka nie denerwuj się i ladnie odpowiedz.
Czy Pan Franciszek Krok podpisując dokument(tak przy okazji bardzo wazny)którego podpisać juz nie miał prawa dopuścił sie:
a)- tylko wykroczenia?
b)- juz przestępstwa?
Nie po to sa stanowiska i kadencje,żeby tego nie przestrzegać.
W związku z tym ten wniosek nie ma mocy prawnej.
Smerf jest biegły w prawie co wielokrotnie probowal udowodnić to proszę bardzo się ustosunkować.
Co o tego typu naruszeniach mowi polskie prawo?
Czy moze nie ma to żadnego znaczenia i każdy może podpisywać wszystko i wszystkim,no to by byla prawdziwa wolnosc i swoboda.
Kroka wypunktował jako pierwszy chyba Gamon za co oczywiscie dziekuje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.