Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,20 zł , zmiana od tamtej pory: -34,48%

Re: Ocena trading update

Zgłoś do moderatora
Dzięki, ja też dokładnie wcześniej analizowałem tradingi poprzednie i to co pokazywała Agroperspectiva. Ten artykuł wydał mi się dziwny i zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem to co zawieszona obecnie Agroperspectiva (z wykresem sugar price) od początku tego roku nie zaczęła pokazywać z VAT, a w ubiegłym pokazywała bez.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 3,64% 34,20 2022-01-21 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.