Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,20 zł , zmiana od tamtej pory: -26,92%

Re: Ocena trading update

Zgłoś do moderatora
Ja już gdy zamieściłeś ten artykuł wspominałem o tym, ale to jest dość ważne. Czy według ciebie Agroperspectiva w tym artykule nie popełniła błędu pisząc o tym, że 23000 jest ceną z VAT? VAT na Ukrainie na cukier wynosi 20%, zatem bez VAT dla producenta byłoby 19000, co według mnie byłoby chyba błędem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -5,33% 38,15 2022-01-17 11:46:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.