Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  52,20 zł , zmiana od tamtej pory: -28,07%

Re: Ocena trading update

Zgłoś do moderatora
Jeszcze dwa dodatkowe komentarze:

1. Astarta niestety nie ma kontraktów long na gazie. Pisałem maila do IR i dostałem następującą odpowiedź:
"Regarding Your questions about gas, we have to mention, that traditionally ASTRATA purchases gas on spot depending on the market conditions thus we don’t have long-term contracts at this moment."

2. Może i dobrze, że mniej cukru poszło w III kwartale, bo w IV kwartale zapowiadają się ceny w rejonie 22-23k UAH za tonę:
http://www.agroperspectiva.com/ru/news/184594?fbclid=IwAR1BQ7mEJdhu4LN-5NZweX1x4ozCHoIdURQhfeIbmMoFyI0aNSEEGefG6Og

A te ceny, które podaje Agroperspective historycznie były całkiem zbliżone do średnich które potem pokazywała Astarta w trading updates.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -5,53% 37,55 2022-01-18 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.