Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,91 zł , zmiana od tamtej pory: 35,16%

Re: Oby przebić 80 goszy . Wtedy rozpocznie sie bój o papier

Zgłoś do moderatora
Na jakim dnie? Jest w dwuletnim trendzie wzrostowym.

Przyjmując skromne 10% wzrostu zysku rocznie, DCF daje mi wycenę 1.7zł. Na porównawczej, przy 7.5x (Stooq), ma 2x potencjał tylko do sWIG80, który chodzi na 14.1, więc też jakieś 1.8zł. Czyli pewniak.

Fakt, że zarząd mógłby trochę bardziej postarać się z polityką informacyjną, żeby trochę rozruszać obroty. Poza tym, wydaje mi się, że robią dobrą robotę na stabilnym rynku, bez wpływu Covidu. Może obowiązek korzystania z platform zakupowych przez sektor publiczny od nowego roku da małego kopa.

Porównując do innych śmieci NewConnectowych, to LGT spokojnie mógłby mieć wycenę 10-20mln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE -3,91% 1,23 2021-01-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.