Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 35,47%

Re: obstawiam 5 pln do końca tego roku

Zgłoś do moderatora
Wkleję mój wpis z sąsiedniego wątku bo pasuje jak ulał.
Nie chciałbym was chłopaki martwić ale przypuszczam , że nie 1zł. ale 0,1zł to docelowy kurs IAlb. Wiara w to , że ktokolwiek poza Janem i jego kolegami zarobi cokolwiek na czymkolwiek jest tylko pobożnym życzeniem. Pozdrowienia dla ciągle wierzących wyznawców cudu nad IAlbatrosem przesyła wam ateista z Warszawy.
P.S. Wiara wymaga wyrzeczeń a czasem jest źródłem cierpienia. ( na brak gotówki)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IALBGR -5,17% 0,55 2020-08-07 16:43:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.