Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,37 zł , zmiana od tamtej pory: -83,36%

Re: Obserwujcie co się tam dzieje.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-07-12 o godz. 15:56 ~pasiKoNik napisał(a):
> Żeby dostrzec cały kunszt musicie poszukać sami. Zobaczcie która firma ma stację z paczką na orlenie i która spółka dostała 10 mln dofinansowania od rządu w ramach startupów, która spółka wykupiła gniota z NC żeby tanio wejść na giełdę. Polecam bo temat jest godny paru K % zarobku.

Teraz to twoje naganianie jest na minusie i nic się tam nie dzieje, 0 obrotów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP 3,64% 0,23 2021-01-18 16:39:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.