Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -85,84%

Re: Obserwujcie co się tam dzieje.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-07-11 o godz. 22:28 ~pasiKoNik napisał(a):
> Będzie piękna spółeczka, która zostanie wyniesiona na wyżyny za pomocą blckchain oraz bluechipów PL i całej Europy, brana pod uwagę na lidera wyszehradzkiego indeksu giełdowego... Kończy się na niej akumulacja i lada chwila się na niej zlecicie. Niestety nie jest to Merlin.

to uchyl rąbka tajemnicy - bo ja coś czuję, że ta nowa spółeczka może powstać na bazie Merlina, ale mogę się mylić?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MERLINGRP 2,31% 0,18 2021-07-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.