Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: -8,24%

Re: Obroty rosną, ktoś skubie...:)))

Zgłoś do moderatora
Wspierać fundacje prezesa filantropa ? Proszę bardzo . Ta hurtownia nie ma przyszłości , jednym z największych moich błędów był zakup tych akcji . Prezes potrafił mamić , pamięta ktoś dywidendę ? Tak była .Kiedyś był zysk i prezes dzielił się nim z akcjonariuszami teraz koszty zarządu pożerają wszystko . Pazerność nie zna granic , akcjonariusze nie są prezesowi do niczego potrzebni tylko zadają pytania na które i tak nie ma odpowiedzi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL -10,86% 1,56 2020-10-28 15:25:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.