Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 72,91%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
To prawda, wirusy nie mają struktury komórkowej tak jak organizmy żywe.
Dlatego mówimy o tym, że wirusy się namnazaja, a nie rozmnażają.
Wirus zmienia zaatakowane komórki, niektóre np ospy wietrznej chowają się w organizmie człowieka do końca życia, mogą zaatakować gdy organizm jest osłabiony i wywołać np półpaśca.
Nie jestem biologiem żeby to fachowo wytłumaczyć, normalka chyba wie coś więcej...
Co do przemieszczania to chyba jest oczywiste że się przemieszcza.
Jeżeli chodzi o zombie to Badziewiak był dziwnie dlugo w ukryciu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 1,35% 3,00 2021-01-22 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.