Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 69,45%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Normalny pisze o rzeczach nienormalnych :) Nie zawsze udaje się z właściwym doborem słów.
Na przykład takie coś: "wirusy to cząstki nieżywe posiadające jednak zdolność do namnażania" przypuszczam że do przemieszczania się też. Co wam to przypomina? ZOMBI :))))
Za chwilę mamy halloween. Czas na zombi idealny. Postraszyć można żywymi (przemieszczającymi się) trupami :))))
Sprawy cmentarne mam załatwione przed zamknięciem cmentarzy. Prezesowi pewnie otworzą cmentarz chociaż on mógłby zostać tam na nim na zawsze. Jadąc na cmentarz widziałem nowe graffiti na filarach wiaduktu pt: je**ć PIS. Ponadto dzieci śpiewały piosenkę nieco wulgarną z użyciem słów je**ć PIS. Także machina ruszyła. Może jednak będą wcześniejsze wybory. Zwolennicy PISu tutaj na forum już pewnie zmieniają barwy polityczne. Badziewiak przeprosi się z Kidawą na którą tak obrzydliwie nadawał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,88% 2,94 2021-01-26 10:55:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.