Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: 73,96%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Trabant. Odniosę się tylko do tematu o wirusach bo pozostałe tematy to jednego nie poruszyłeś wcale a drugi tylko pokrętnie.
Przyjm proszę do wiadomości, że wirusy to cząstki nieżywe posiadające jednak zdolność do namnażania. Napisałem celowo nieżywe a nie martwe bo martwe to jest coś co było wcześniej żywe i zostało uśmiercone. Właśnie to jest problem medyczny, że ich nie można uśmiercić /bo są martwe/ a tylko można im nie pozwolić zagnieździć się w organizmie albo nie pozwolić namnażać się.
Wirusy jako nieżywe mają kod genetyczny RNA i tym się różnią od organizmów żywych /nawet jak te są już martwe/ w tym również bakterii, że te mają kod genetyczny DNA.
Zrobiłem co mogłem żebyś zrozumiał a dalej to już radź sobie sam wg swoich możliwości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,13% 2,97 2021-01-25 17:04:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.