Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,72 zł , zmiana od tamtej pory: 71,56%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Byłem na grobach, więc teraz się włączam i odpowiadam:
Wirusy to żywe coś tam bo na pewno nie martwe. Słowo istota może nie być najlepiej dobrane jednak nie wymyśliłem nic innego. Może być "obcy" ale nie marsjanin. Może "istnienie" będzie dobrym określeniem. W każdym razie z Tauronem nie ma to nic wspólnego.
O syntezie jąder to nie pamiętam o co chodziło.
Czajka na pewno nie pękła tylko rurociąg. Każda rura obojętnie z czego jest zbudowana ma pewne parametry wytrzymałościowe i przesyłowe. Białołęka jako dzielnica bo na pewno nie osiedle przez ostatnie lata bardzo się zabudowała. Ursynów jeszcze się rozbudowuje ale on podłączony jest do innej oczyszczalni. Jak parametry krytyczne naprężeń na rurę są przekroczone to można się tylko spodziewać awarii. Białołęka oczywiście istniała jeszcze przed budową oczyszczalni ale ja wyraźnie napisałem, że chodzi o rozbudowującą się dzielnicę ze względu na przyrost mieszkańców. Większa ilość mieszkańców to więcej ścieków. Rura rezerwowa też ma pewne parametry wytrzymałościowe. Zapewne gdyby tą awaryjną rurę włączono do eksploatacji na równi z tą podstawową, to ścieki by sobie płynęły. A tak nie ma nic działającego. Przypominam że skoro tylko jeden rurociąg był eksploatowany i w związku z tą eksploatacją nastąpiła by degradacja rury, to ta awaryjna powinna była działać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,74% 2,94 2021-01-26 10:53:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.