Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: 71,31%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-30 o godz. 11:36 ~normalny napisał(a):
> W Sejmie nie żre się ani sałatek,

To ty zacofany jakiś jesteś ,"dobrej zmiany" nie dostrzegasz .
Teraz już się żre wpuszcza się też psy .Brawo wy
Bezpieczeństwo musi być na najwyższym poziomie - przekonywał w RMF FM marszałek Senatu Stanisław Karczewski. W ten sposób tłumaczył, dlaczego służbę w straży marszałkowskiej rozpoczęły dwa specjalnie przeszkolone psy.

https://lelum.pl/wp-content/uploads/2019/07/krystyna-2.png

https://ocdn.eu/images/pulscms/NTA7MDA_/fb2fc4d2-9e7e-4ff4-a790-a83d57e73b4d.jpeg

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,41% 2,94 2021-01-15 17:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.