Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,71 zł , zmiana od tamtej pory: 72,70%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-30 o godz. 10:56 ~normalny napisał(a):
> Masz rację, że nikt nie jest ekspertem od wszystkiego,
> Swoją droga to ciekaw jestem kogo z tej ulicy widziałbyś w rządzie i po czym byś wybierał - przecież one nawet porządnych cycków nie pokazały.

Cycki masz u Kryśki co w sejmie żre sałatki i inne zmusza do rodzenia bo ona jest od "prawa tworzenia"
Konto założyła jak jej przestali wypłaty dawać do łapy
 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -5,25% 2,96 2021-01-21 17:03:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.