Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 75,29%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Masz rację, że nikt nie jest ekspertem od wszystkiego, ale też nie ma obowiązku wypowiadać się w temacie w którym nie ma się wiedzy. W szkole za to stawiają pały. Dorosły człowiek powinien o tym wiedzieć.
Ja rzeczywiście zabieram głos po jego postach, ale tylko po to by dementować jego herezje.
A odnośnie polityków to każdemu można wytknąć sporo bo do polityki idą ludzie /w każdej partii/ nie potrafiący żyć z pracy twórczej. Politycy byli , są i będą. A którzy to są to zależy to od nas i możemy ich wymieniać, ale przy urnie / już za 3 lata/ a nie na ulicy.
Swoją droga to ciekaw jestem kogo z tej ulicy widziałbyś w rządzie i po czym byś wybierał - przecież one nawet porządnych cycków nie pokazały.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,47% 2,98 2021-01-26 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.