Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 76,47%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Co do PiSu.
Większość nie rozumie problemu.
Tu nie chodzi o PiS.
Tu chodzi o promowanie kłamstw, nieuczciwość, zachłanność, kradzież ( jeżeli ktoś mi coś zabiera nie dając w zamian nic to jest to kradzież), niekompetencje, butę, pozbawianie ludzi ich oszczędności ( spójrz na siłę nabywczą pieniądza na przestrzeni chociażby roku), niegospodarność, głupie przepisy...


Aborcja mnie nie dotyczy, ze względu na moją płeć, ale jeżeli pójdę z wykrywaczem metali do lasu to grożą mi dwa lata paki.

Dochodzi traktowanie ludzi jak zgrai durniow ( , Polacy to mądry naród" hlehle...) I próby opodatkowania wszystkiego co się da- ostatnio podatek od cukru...mkzva argumentować że Francja też to wprowadziła, zamiast cukru mam we Francji 7 g w coli a reszta to jakieś dziwne środki chemiczne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 1,35% 3,00 2021-01-22 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.