Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,73 zł , zmiana od tamtej pory: 73,59%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Eskimos, Trabant mądrze broni, ale jak na swoje możliwości, bo niech obroni swoje epokowe odkrycia np.:
1. ... że wirusy to żywe istoty,
2. ... że zachodzi jakaś synteza jąder,
3. ... że CZAJKA pękła bo była przeciążona dołączeniem osiedla Białołęka. Tylko dodam, że Białołęka była jeszcze przed uruchomieniem oczyszczalni a jakieś ewentualne późniejsze podłączenia były za zgodą urzędasów Czajkoskiego Gangu Olsena. Niech obroni argumentację, że rezerwowa rura, która była tylko na wypadek awarii to też pękła z przeciążenia.
J też zauważyłem jego aktywność i to, że się stara - ale z różnym skutkiem.
A co do Twojej opinii o covidzie to pełna zgoda.
W temacie aborcyjnym i dodałbym złą ustawę o ochronie zwierząt to Kaczyński popełnił ogromne błędy i powinni się z tego wycofać. Wsadzili kij w mrowisko i dali znudzonej młodzieży okazję do ulicznych wybryków i to wczasach wszechobecnej zarazy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,33% 3,01 2021-01-25 12:10:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.