Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 66,94%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
I tutaj chcę Ciebie wyprowadzić z błędu- też chcę przeczekac spadki, ponieważ myślę, że przez następne 2 miesiące nie będzie optymizmu odkladam zakupy na koniec roku.
Lubię twoje posty, bo zawsze madrze bronisz swojego zdania , zastanawiałem się dlaczego dostajesz tyle czerwonych łapek, to chyba z bezsilności przy próbie podważania twoich argumentów.
Co do stanu wyjątkowego- to chyba dopiero początek kłopotów.
Europa się zamyka, PiS nie jest aż taki mocny, żeby sterować wydarzeniami na świecie- mogą co najwyżej podskoczyć z węglem...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 1,35% 3,00 2021-01-22 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.