Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 65,83%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Najbardziej zainteresowani spadkami są szorciarze z dźwignią. Lockdown wspiera te spadki. Kto wie? Może nawet Eskimosie to twoja robota? Ja nie jestem milionerem żeby bawić się w coś takiego. Trzeba przeczekać i ewentualnie korzystać z promocji.
Dziewczyny mogą pomóc zakończyć ten stan wyjątkowy, bo nareszcie młodzież zrozumiała, że nie mogą nie interesować się wyborami. Właśnie obudzili się nowi wyborcy którzy wcześniej nie głosowali. I tak jak kiedyś władza walczyła ze studentami, tak teraz sytuacja się powtarza. Młodzież już zakodowała sobie że PIS jest wrogiem społecznym nr 1 tak jak kiedyś wrogiem społecznym był PZPR. Szkoda, że zrywu nie było wcześniej jak likwidowano OFE jako zabezpieczenia emerytalnego. Jak przyjedzie do Warszawy jutro jakaś łobuzeria stadionowa pt damscy bokserzy, będę pomagać dziewczynom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,68% 2,98 2021-01-22 14:34:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.