Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 66,17%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
Póki co nie spada, bo Stany uratowały kurs.
Oprócz tego ludzie ciągle pamiętają szybki wzrost po szybkim spadku wiosną. Liczą na replay.
Zreszta dziś Merkel powiedziała, że firmy objęte lockdownem dostaną! 75 % przychodu z innego miesiąca( jeszcze się nie zapoznałem czy z poprzedniego czy z listopada 2019...tego nie wiem...kurde nic tylko zostać objętym lockdownem, zero kosztów i wzrost zysku, przyjmując ze koszty to 50% taka firma na większy zysk niż przy normalnej pracy bez koronawirusa:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 0,88% 2,99 2021-01-22 14:38:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.