Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 66,94%

Re: Obrót tylko 2,5 mln akcji ???

Zgłoś do moderatora
No właśnie nie. Ten kto rozpoczął spadki czyli wyprzedaż, liczył że po nim ruszy lawina wyprzedaży a więc i obroty były by wyższe. Na podbitkach obroty były 10 razy wyższe. Tymczasem nie wiadomo, czy ten kto sprzedawał na początku to zdążył odkupić pod koniec. Gdyby nastąpiła panika to podaż byłaby wyższa i możliwe, że kurs spadłby mocniej. Pinokio może jutro ogłosić coś ważnego i będą jeszcze spadki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE 1,35% 3,00 2021-01-22 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.