Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,85 zł , zmiana od tamtej pory: -24,86%

Re: Obrót 215 zł i spadek prawie 6% buhahahaha

Zgłoś do moderatora
Ty, lokosek: powiedz to swojej "przewodniczce" jak będziesz pisał list pochwalny ze Cię tu nagonili po 5zl, bo siedzi od mcy na Spółce która ja totalnie nie interesuje, myślę o Innogene, i smaruje tam seriami paszkwile. A ta Spółka mnie interesuje, kupię sobie akcje. Ale nie w tej cenie. Dam 30 gr. Narazie czekam na zejście na takie poziomy i prowadzę z Wami dyskusje w sposób kulturalny. Proszę mnie więc nie obrazac

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO 3,73% 1,39 2022-05-26 12:22:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.