Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,97 zł , zmiana od tamtej pory: -30,96%

Re: Obrót 215 zł i spadek prawie 6% buhahahaha

Zgłoś do moderatora
tym byczkom czy niedoj.... jałowkom nie ma co odpisywac to sa dobre downy...siedza na forum spolki ktorych akcji nie mają..jak to nazwac inaczej jak niedo**** mózgowe sie nie da...byczek jak to czytasz dla mnie moze spasc do 50 groszy nawet kupie i za tyle i sluchaj wiesz co jest najlepsze tez zarobie! tak downie tak dziala gielda na spadkach tez mozna zarabiac...takze idz do tej obory i zajmuj się jałowką!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDICOBIO -2,16% 1,36 2022-05-27 15:41:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.