Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: OBOWIĄZKOWA DEMATERIALIZACJA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-02 o godz. 20:40 ~albert napisał(a):
> opisz szerzej co masz na myśli?

od 1 marca jest obowiązkowa dematerializacja
Kazda spolka miala obowiązek dopelnic formalnosci i ogarnąć z domem maklerskim bądz KDPW (te notowane to wiadomo, ze w KDPW) deponowanie akcji.
Oczywiście FKD ani pol kroku nie wykonało zeby zarejestrowac i zdeponowac w KDPW akcje serii D czy E
Te nowe, wyemitowane ostatnio, to jeszcze w sądzie nie zarejestrowane nawet

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.