Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -1,32%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Koniec Pozdrawiam - ty analizujesz wszystko dosłownie fakt po fakcie i nie bierzesz tego co my RYZYKO i PRZYSZŁOŚĆ opartą na fantazji optymizm
To co piszesz to fakty (np. obniżenie wag ryzyka jak przystąpi bank do ugód - niby tylko GNBank nie przystąpił a żaden bank nie dostał obnizki wagi ryz,- bo to propozycja byla )
Ja ryzykuje i mam scenariusz wydarżeń które jak się poukładają na + to kasa będzie
Liczę że jutro SNaj potraktuje poważnie to za co państwo im płaci i nie staną okoniem do problemu .
Wykładnia SNaj
umocni złotego i Glapinski klepnie wagi ryzyka do 70% i nie będzie mieszał na walucie
a sądy nie będą robić ja,,,,w wyrokach to sprawy się załatwia same Przy kursie 3,50 za CHF i znanej kwotowo pomocy NBP , banki przewalutuja kredyty chętniej niż teraz
Sądy do roboty nie ma wagarow
Ciekawe co na te problemy BODNAR tu obywatele pokrzywdzeni - frankowiczow nie chcą płacić a złotówkowcy płaczą i płacą

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -3,33% 0,18 2021-08-03 17:02:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.