Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -0,55%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Koniec opisales się tyle że hej OKej
Potrafisz sobie wyobrazić umowę nad którą banki miałyby pracować a nie masz konkretniej decyzji o zaangażowaniu NBP
Skoro Glapinski obiecał że pomoże to tak jak w biznesie chciałbyś wiedzieć co to znaczy Ktoś zaproponował Banki 1/3 NBP 1/3 i klient 1/3 ale ja sam bym palcami nie ruszył , Tu chodzi o gwarancje że nie powtórzy się to samo co teraz , To że ktoś ma problemy ze zrozumieniem umowy kredytowej w momencie podpisania i po 10 ciu latach to duza różnica . W pierwszym przypadku nie powinien jej podpisywać a w drugim wyraźnie rrznie głupa bo NBP interweniuje i najwięcej miesza .
PiS chce załatwić obietnice wyborczą i zamienić franki na zlote
KONIEC

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.