Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -2,52%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Prawdopodobne wydaje się obniżenie poziomu wymaganych rezerw. Zakładając, że finalnie luka kapitałowa wyniesie 600 mln (jak ktoś wcześniej pisał), to nie powiesz mi, że czarniawy szuler nie zorganizuje takiej sumy, aby uratować bank. Istotne jest ustalenie porządku prawnego wokół banków, a wtedy wiadomo będzie, czy warto doinwestować bank, czy też lepiej zwijać majdan. Jak już pisałem, czarny to wg mnie kanciarz i nie darzę go krztyną sympatii, mimo to wcale się nie dziwię, że w tej chwili nie chce dosypać pieniędzy do banku, nie mając pewności, że mu tego wszystkiego zaraz nie zabiorą. W każdym razie, póki co sprzedaje wszystko co ma za granicą i zbiera gotówkę. A czy dofinansuje tym bank, czy też zapakuje do torby i odjedzie w bagażniku w siną dal, tego nikt poza czarniawym nie wiem. Najlepiej idź go spytaj i napisz na forum co ci powiedział.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -1,55% 0,18 2021-07-30 12:34:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.