Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -0,55%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Koniec- kilka faktów o których raczej nie chcesz wspomnieć a zmieniają one to co wypisujesz...

1. bank wygrał prawie 70% spraw jakie miał, poszukaj sobie w necie- czemu wygrał, pewnie dlatego co pisze Prezes BNB w pkc 2
2."Jesteśmy w trochę innej sytuacji niż większość banków, żaden zapis wzorców umownych Getinu nie został wpisany do rejestru klauzul abuzywnych. Uchwała Sądu Najwyższego będzie więc miała znacznie poważniejsze skutki dla niektórych innych banków niż dla nas, gdyż w każdym przypadku sąd powszechny musi potwierdzić, że kwestionowana przez klienta umowa zawiera klauzule niedozwolone. Ponadto, na temat abuzywności klauzul przeliczeniowych, co do zasady, Sąd Najwyższy nie będzie się wypowiadał."
3. I ostatnie, wagi jak zmienią ze 150% na 100% to dla wszystkich banków a nie dla wybranych.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE 0,44% 0,18 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.