Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -1,32%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Bieżące koszty funkcjonowania GNB przewyższają przychody, więc z czego mają pokryć koszty ugòd (z tych marnych rezerw utworzonych na ten cel) ?
Brak przystąpienia do programu ugòd automatycznie oznacza pozostawienie wag ryzyka dla kr. fr. na aktualnym poziomie, co z kolei nie obniży o kilkaset milionów luki kapitałowej. Klienci samodzielnie teź nie zdecydują się na przewalutowanie kredytów na złotówki, bo kurs przewalutowania jest dla nich nie do przyjęcia. GNB czekają długoletnie procesy z klientami (wersja optymistyczna), a wersja prawdopodobna to szybkie przejęcie pod przymusem. Chciałbym, być takim jak Ty optymistą, lecz w GNB nie ma dla mnie nic pozytywnego, poza dyskusyjnymi nagrodami za obsługę klienta. A co do snu to śpię spokojnie, bo niejedno na GPW przeżyłem, a tu nie mam złudzeń, więc się nie miotam :-)).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -3,33% 0,18 2021-08-03 17:02:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.