Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -2,19%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
KONIEC tak obiektywnie kto broni GNBankowi wejść w ten układ
Glapinski powiedział że się dołoży , jutro SNaj da wykładnię , myślę że będzie to każdemu bankowi na rękę bo dla kr, zlotowych waga ryzyka to 35% a nie 100 czy jak teraz 150 %
Jutro po wykładni SĄDU NAJWYŻSZEGO przelicza i następnego dnie
GNBbank powie :),:) że zrozumieniem śpij spokojnie 2,73 obstawiam
Nie pytaj kiedy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -1,11% 0,18 2021-07-23 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.