Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,18 zł , zmiana od tamtej pory: -1,10%

Re: Obniżenie wagi ryzyka dla kredytów w CHF

Zgłoś do moderatora
Nie ma też przedawnienia liczonego od dnia zawarcia umowy, ale od dnia orzeczenia jego bezskuteczności, a także stronom przysługuje odwołanie, czyli w przypadku banku dochodzenie roszczenia za korzystanie z kapitału przez czas trwania umowy kredytu, do czasu uznania jej za bezskuteczną. A więc dla kredytobiorcy to z pewnością długi czas procesowania się, koszty pierwszego procesu oraz koszty kancelarii adwokackiej, a to wszystko przy braku pewności, lub choćby dużego prawdopodobieństwa wygrania sprawy. Pomyśl teraz, kto będzie chciał bawić się w procesowanie? Tylko urodzeni pieniacze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -3,33% 0,18 2021-08-03 17:02:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.