Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Obligacje korporacyjne wyemitowane przez Getin Noble Bank S.A.

Zgłoś do moderatora
Spółka dno nikt nie handluje na niej jedynie transakcje między sobą. Radzę omijać ją szerokim łukiem choć zastanawia skąd spółka wzieła 3 miliony na kupno tych obligacji i z tego co wiem to ma również za kilka milionów kupione udziały w podkarpackim banku. Czyżby szykowało się kolejne wezwanie na pbf po czym nastąpi zdjęcie spółki z giełdy? Wezwanie na pozostałe akcje których w wolnym obrocie nie widać. Może i warto jeszcze troszkę z pare miesięcy poczekać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 1,55% 0,39 2021-10-21 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.