Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: 1 388,89%

Re: Obligacje - jakie dokumenty wysłaliście

Zgłoś do moderatora
zaraz zaraz wydaje mi się, że wszystkie obligacje stały się wymagalne niezależnie czy złożyłeś coś do spółki czy nie.
Z mocy prawa i z tytułu warunków emisji.

Administrator zastawu nie napisał, że najpierw coś trzeba wysłać do spółki żeby dostawać od niego pieniądze z tytułu przejętego zabezpieczenia. Albo tak jest albo to co przekazał jest nieprecyzyjne.

W takim razie konieczny jest kontakt z Administratorem i potwierdzenie przez niego sposobu postępowania Obligatariuszy którzy nie zgłosili się do spółki - najlepiej oficjalnego jeżeli ktoś będzie wiedział jak jest naprawdę dajcie znać!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FASTFIN 0,00% 1,34 2021-10-01 11:24:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.