Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,25 zł , zmiana od tamtej pory: 20,00%

Re: Obligacje IPO 3D

Zgłoś do moderatora
IPO DK z którym związane jest IPO 3D ma wiele wspólnego z firma Zortrax. Debiut giełdowy nie był obietnicą. To że spółka Zortrax wychodzi na przeciw inwestorom indywidualnym w porozumieniu ze swoim doradcą - IPO DK , jest in plus. Dzięki temu indywidualnie mogą wyjść z zyskiem 12.5 zł na akcje czyli ok 38% w ciągu roku. To dobra informacja dla inwestorów. Jeśli spółka utrzyma tempo rozwoju ,debiut w przyszłym roku może się okazać bardzo ładny. Inwestycje zawsze niosą ryzyko straty i możliwość zysku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPODS 0,00% 0,30 2020-05-29 13:04:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.