Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,40 zł , zmiana od tamtej pory: -13,82%

Re: Obligacje best powtórka z GET?

Zgłoś do moderatora
A co takiego zmieniło się w sytuacji spółki przez 3 tygodnie, że niektóre serie zjechały prawie o 10 %? Tylko nastawienie do branży. Inna sprawa, że Best to odczuje w kosztach długu, a zlewarowany jest dość mocno. Nie sądzę jednak, by teraz pchał się w emisje obligacji, bo podniesienie marży to ścieżka świeżo wydeptana, która wiedzie do krachu, zresztą ile musiałby dać ponad WIBOR? Myślę, że przy kompromitacji nadzoru i ośmieszeniu ratingów tylko podniesienie kapitału lub uzyskanie finansowania bankowego na przyzwoitych warunkach (i to nie w każdym banku) może przywrócić zaufanie inwestorów do spółki i spowodować wzrost kursów obligacji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST -2,24% 26,20 2021-06-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.